Product
Natural
Specifications
| Collection | Autograph |
|---|---|
| Construction | SPC/Rigid Core |
| Length | 59.75" |
| Thickness | 6.5mm |
| Width | 7" |
| SQ/FT | 17.427 |
| Wear Layer | 20 mil |
| Edge Type | Micro Bevel |
Product
| Collection | Autograph |
|---|---|
| Construction | SPC/Rigid Core |
| Length | 59.75" |
| Thickness | 6.5mm |
| Width | 7" |
| SQ/FT | 17.427 |
| Wear Layer | 20 mil |
| Edge Type | Micro Bevel |