Product
Fairweather
Specifications
| Collection | Majestic 1/2" |
|---|---|
| Construction | Engineered Hardwood |
| Species | Sliced Euro Oak |
| Length | Random to 73” |
| Thickness | 1/2” |
| Width | 7" |
| SQ/FT | 36.4 |
| Ctns/Pallet | 40 |
Product
| Collection | Majestic 1/2" |
|---|---|
| Construction | Engineered Hardwood |
| Species | Sliced Euro Oak |
| Length | Random to 73” |
| Thickness | 1/2” |
| Width | 7" |
| SQ/FT | 36.4 |
| Ctns/Pallet | 40 |