Product
Bay
Specifications
| Collection | Majestic 1/2" |
|---|---|
| Construction | Engineered Hardwood |
| Species | European Oak |
| Length | Random 16" to 75" |
| Thickness | 1/2” |
| Width | 7" |
| SQ/FT | 29.2 |
| Surface Finish | Light Wire Brushed |
Product
| Collection | Majestic 1/2" |
|---|---|
| Construction | Engineered Hardwood |
| Species | European Oak |
| Length | Random 16" to 75" |
| Thickness | 1/2” |
| Width | 7" |
| SQ/FT | 29.2 |
| Surface Finish | Light Wire Brushed |